Čo robíme pre zamestnancov

  Scheidt & Bachmann Slovensko je spoločnosťou ľudí, ktorí radi chodia do práce, majú čas na svoje rodiny a po práci si dobre oddýchnu. Staráme sa, aby boli šťastní. Máme na to svoj recept.

  Vaši blízki sú pre nás rodina

  Sme jedna veľká rodina. Aj tá vaša je našou. Záleží nám na tých, ktorí sú pre vás najdôležitejší. Ako to v dobrých rodinách býva, všetci sa pravidelne stretávame. Na Mikuláša si dávame darčeky, na Deň detí sa pochválime, aké šikovné sú naše ratolesti. Pri vianočnej kapustnici si zaželáme pekné sviatky a v januári si zatancujeme na firemnom plese.

  Blahoželáme a odmeňujeme, keď medzi nami pribudnú manželia a rodičia. Aj po materskej sa môžu mamičky na nás spoľahnúť.

  Budete tým, čím chcete

  Za svoj úspech vďačíme našim šikovným a bystrým zamestnancom. Chápeme, že vzdelanie je cesta na celý život. Preto dávame ľuďom šancu, aby rástli profesionálne aj osobnostne.

  Neučíme ich, ale inšpirujeme. Výzvami, svetovými projektmi či novými technológiami. Podporujeme ich školeniami, tímovou prácou či jazykovými kurzami.

  Vybrúsite si u nás cudzí jazyk

  Aj génius na jazyky si u nás príde na svoje. Každý deň komunikujeme v cudzích jazykoch. Píšeme, telefonujeme, mítingujeme, dokonca aj voľný čas trávime so zahraničnými kolegami.

  Ak chcete svoje jazykové schopnosti rozvíjať, jazykové kurzy môžete absolvovať priamo na pracovisku. Myslíte si, že v každej slovenskej firme zažijete takéto jazykové dobrodružstvo?

  Záleží nám na vašom zdraví

  Máme radosť, keď sa naši zamestnanci hýbu, a to nielen v práci. Práve preto sa staráme, aby ste mali kde posilňovať, hrať spolu futbal či bedminton. Ak ani to nestačí, spoločne vyhráme turnaj alebo odšliapeme 22 094 km.

  Ergonomické stoličky a pracovné pomôcky nepočítame, ale považujeme za štandard. Vďaka tomu sme držiteľom certifikátu Bezpečný podnik za nadštandardné pracovné podmienky.

  Podporujeme vaše dobré skutky

  Vážime si, čo robíte pre svet. Choďte darovať krv a v ten deň oddychujte. Zaslúžite si to. Keď máte pocit, že treba urobiť niečo pre svoju komunitu, urobte to. Počas pracovného času. Takto sme opravovali Lietavský hrad či pomáhali starším.

  Učarí vám divadlo

  Netrváme na tom, ale navštívte ho. Mestské divadlo Žilina je zážitok, o ktorom sa rozprávame aj ďalší deň. Za vstupenky platíme menej ako za kino. Dôvod naviac, prečo rak radi chodíme do divadla. Vďaka zamestnaneckej karte Scheidt & Bachmann môžu naši zamestnanci využívať rôzne zaujímavé zľavy.

  Čo všetko u nás získate


  Pridajte sa k nám

  Chcete byť súčasťou tímu Scheidt & Bachmann Slovensko? Zistite, či hľadáme práve vás:

  Voľné pracovné miesta


  Späť