• Spolu máme silu


  robiť veľké veci

  Prečo Scheidt & Bachmann

  V Scheidt & Bachmann Slovensko veríme, že ako sa my staráme o svojich zamestnancov, tak sa oni postarajú o našich zákazníkov. Zamestnanci sú srdcom našej spoločnosti a poháňajú nás vpred. Za odmenu im pomáhame, aby sa cítili v práci príjemne, rozvíjali svoje nápady a profesionálne u nás rástli.

  Spolu sa cítime ako rodina

  Naša spoločnosť nesie odkaz zakladajúcej rodiny Bachmannovcov. Na jej čele stojí už piata generácia zakladateľov. Na Slovensku si ctíme rodinné tradície a sme rodinnou firmou. A to doslovne.

  Keď sa u nás prejdete po chodbách a halách, stretnete celé rodiny. Uvidíte otcov skladajúcich parkovacie zariadenia a ich synov, ktorí do nich programujú softvér. Rodinnú pohodu pocítite aj v našich tímoch. Spolu bojujeme a spolu sa aj zabávame.

  Kríza v roku 2008 nás posilnila

  Počas ekonomickej krízy v roku 2008 sa ukázala naša sila. Ani vtedy sa naši kolegovia nemuseli báť o svoju prácu. Naopak, ešte viac sme podrástli. Naše portfólio produktov a služieb je totiž tak kvalitné a svetové, že udrží našich zamestnancov v nasadení aj v ťažkých časoch.

  Našou filozofiou je stabilita, spoľahlivosť a odbornosť. Zákazníkom garantujeme, že naše riešenia sú dlhodobé a kvalitné. Dokážeme to zaručiť len vtedy, keď máme s našimi zamestnancami výborný a trvalý vzťah.

  Ako rastie počet našich zamestnancov na Slovensku


  Aj Coca Cola je mladšia

  Naša história je dlhá a inšpirujúca. Nie sme start-up s kurióznym menom, ale firma postavená na známom mene a inovatívnom prístupe. Sme úspešní viac ako 150 rokov vďaka našim šikovným zamestnancom a jedinečnému know-how. Sme lídrami na mnohých trhoch, čo je pre nás záväzok – byť ešte dlhšie lepšími.

  Ľudia sú u nás tým, čím chcú byť

  Ľudia, ktorí na sebe pracujú a chcú sa zlepšovať, sú pre nás odmenou. Vďaka nim vynikáme voči našej konkurencii. Práve preto svojich zamestnancov podporujeme – školeniami, jazykovými kurzami či tímovou spoluprácou – aby sa vzdelávali a boli úspešní. V práci aj osobnom živote.

  Je u nás pekne

  Ak ste ho ešte nevideli, určite si ho pozrite. Náš priemyselný areál patrí k najkrajším v celom kraji. Elegantná nemecká architektúra sa vyníma medzi bezduchými priemyselnými budovami.

  Keď vstúpite dovnútra, svoj pocit si len utvrdíte. Veľa svetla a miesta. Dbáme na to, aby sa naši zamestnanci cítili príjemne a do práce sa tešili.


  Čo u nás získate

  Okrem práce v stabilnej spoločnosti s dobrým menom získate oveľa viac.

  Čo všetko u nás získate


  Späť