• banner team spirit

    Spolu máme silu


    robiť veľké veci

Prečo Scheidt & Bachmann

V Scheidt & Bachmann Slovensko veríme, že ako sa my staráme o našich zamestnancov, tak sa oni postarajú o našich zákazníkov. Zamestnanci sú srdcom našej spoločnosti a poháňajú nás. My im za odmenu pomáhame, aby sa cítili v práci dobre, rozvíjali svoje nápady a profesionálne u nás rástli.

Spolu sa cítime ako rodina

Naša spoločnosť nesie odkaz zakladajúcej rodiny Bachmannovcov. Na jej čele stojí už piata generácia zakladateľov. Na Slovensku si ctíme rodinné tradície a sme rodinnou firmou. A to doslovne.

Keď sa u nás prejdete po chodbách a halách, stretnete celé rodiny. Uvidíte otcov skladajúcich parkovacie zariadenia a ich synov, ktorí do nich programujú softvér. Rodinnú pohodu pocítite aj v našich tímoch. Spolu bojujeme a spolu sa aj zabávame.

Kríza v roku 2008 nás posilnila

Počas ekonomickej krízy v roku 2008 sa ukázala naša sila. Ani vtedy sa naši kolegovia nemuseli báť o svoju prácu. Naopak, ešte viac sme podrástli. Naše portfólio produktov a služieb je totiž tak kvalitné a svetové, že udrží našich zamestnancov v nasadení aj v ťažkých časoch.

Našou filozofiou je stabilita, spoľahlivosť a odbornosť. Zákazníkom garantujeme, že naše riešenia sú dlhodobé a kvalitné. To dokážeme zaručiť len vtedy, keď máme s našimi zamestnancami dobrý a trvalý vzťah.

Ako rastie počet našich zamestnancov na Slovensku


Aj Coca Cola je mladšia

Naša história je dlhá a inšpirujúca. Nie sme start-up s kurióznym menom, ale firma postavená na dobrom mene a inovatívnom prístupe. Sme úspešní viac ako 140 rokov vďaka našim rozhľadeným zamestnancom a veľkému know-how. Sme lídrami na mnohých trhoch, čo pre nás znamená záväzok – byť ešte dlhšie lepšími.

Ľudia sú u nás tým, čím chcú byť

Ľudia, ktorí na sebe pracujú a majú chuť byť ešte lepší, sú pre nás odmenou. Vďaka nim sa stávame lepší od našej konkurencie. Práve preto svojich zamestnancov podporujeme – školeniami, jazykovými kurzami či tímovou spoluprácou –, aby sa vzdelávali a boli u nás úspešní. V práci aj v osobnom živote.

Je u nás pekne

Ak ste ho ešte nevideli, určite si ho pozrite. Náš priemyselný areál patrí k najkrajším v celom kraji. Elegantná nemecká architektúra sa vyníma medzi bezduchými priemyselnými budovami.

Keď vstúpite dovnútra, svoj pocit si len utvrdíte. Veľa svetla a miesta. Dbáme na to, aby sa naši zamestnanci cítili príjemne a do práce sa tešili.


Čo u nás získate

Okrem práce v stabilnej spoločnosti s dobrým menom získate oveľa viac.

Čo všetko u nás získate


Späť