• Robíme projekty,


  ktoré majú zmysel

  Prečo Scheidt & Bachmann

  Rodina je u nás na prvom mieste

  Sme rodinná firma, ktorá už 150 rokov vytvára budúcnosť mobility. Na Slovensku pôsobíme od roku 1995 a naša spoločnosť stále nesie odkaz rodiny Bachmannovcov. Na jej čele stojí už piata generácia. Tradícia a rodinné hodnoty sú tým, čo zo Scheidt & Bachmann robí prosperujúcu a stabilnú spoločnosť.

  Pracujú u nás dokonca celé rodiny. Nájdete u nás otcov skladajúcich parkovacie zariadenia pre svetové letiská, mamy vyrábajúce dosky plošných spojov aj ich synov programujúcich softvér. Súťaživosť a tímový duch sú u nás všadeprítomné. Všetci dnes chceme urobiť veci lepšie, ako sme ich robili včera.

   

  Sme zárukou stability

  Naša spoločnosť je na trhu tak dlho, pretože aj v čase krízy dokážeme napredovať. Zamestnanci sa nemusia báť o svoje pracovné miesta ani v dobe, ktorá je nestabilná. Naše riešenia fungujú v každom čase a za každých okolností. Stabilita, spoľahlivosť a odbornosť nás vystihujú najlepšie.

  Rastieme spoločne s vami

  Od roku 1995 sme z 2 zamestnancov na Slovensku narástli na spoločnosť so 700+ zamestnancami. Našich kolegov si vážime, preto je pre nás dôležité, aby rástli rovnako ako naša spoločnosť. Odborne aj osobnostne. Množstvo vzdelávacích kurzov, ktoré rozšíria vaše soft skills, odbornosť či jazykovú výbavu, poskytujeme ako štandard. Veríme, že čím kvalifikovanejších a vzdelanejších kolegov budeme mať, tým lepšie budú naše výsledky. A tým šťastnejší a spokojnejší budú aj naši zamestnanci.

  Meníme prostredie tak, aby sa vám dobre pracovalo

  Naše priemyselné areály v BytčiŽiline patria k najkrajším v chotári – a to vôbec nepreháňame! Elegantná nemecká architektúra vás očarí už pri vstupe. Záleží nám na tom, aby mali naši zamestnanci skvelé pracovné prostredie a cítili sa v práci príjemne. Veríme, že najlepšie nápady vznikajú v inšpiratívnom prostredí.

  Zamestnancov odmeňujeme

  Ceníme si prácu, ktorú pre nás naši kolegovia robia a sme presvedčení, že za ňu majú nárok na motivačnú odmenu. V našich benefitoch nájdete finančné bonusy, bonusy za odporúčanie, stravné lístky s hodnotou nad rámec zákona, odmeny za lojalitu a odpracované roky, či príspevky k narodeniu dieťaťa, sobášu alebo životnému jubileu. Uvedomujeme si, že váš život nie je iba práca a na vašom súkromí nám záleží. Čím spokojnejší budete doma, tým radšej budete robiť svoju prácu. Preto medzi našimi benefitmi nájdete aj rôzne formy voľna pre work-life balance.

  Sme naozaj svetoví

  Sme medzinárodná spoločnosť a preto našim zamestnancom doprajeme aj zahraničné „služobky“. Denne  využívame cudzie jazyky (ktoré vás na kurzoch radi doučíme), aby ste mohli pohodlne komunikovať s nemeckými, anglickými, americkými či tuniskými kolegami. Pracujeme ako veľký celosvetový tím, vďaka ktorému majú ľudia z viac ako 50 krajín pozitívne zážitky z cestovania.

  Udržíme vás fit

  Či už naši zamestnanci pracujú vo výrobe, ale sa venujú vývoju softvéru, staráme sa aj o ich zdravie. Využiť môžu fitko, futbalové ihrisko, či plaváreň – kedykoľvek to potrebujú. Alebo si zašportovať na našom vlastnom športovisku (futbalové ihrisko v Bytči).

  Spoločne nielen vytvárame budúcnosť mobility, ale aj súťažíme – zúčastňujeme sa Národného behu Devín – Bratislava, Žilinského polmaratónu či súťaže Do práce na bicykli. Multisport karta je u nás samozrejmosťou.


  Čo u nás získate?

  Okrem práce v stabilnej spoločnosti zamestnancom ponúkame oveľa viac!

  Naše benefity

  Hľadáte si novú prácu?

  Chcete sa stať súčasťou Scheidt & Bachmann Slovensko?
  Pozrite sa, či nehľadáme práve vás!

  Voľné miesta

   


  Späť