• Sme starší ako Coca Cola a fungujeme v takmer dokonalej harmónii.


  Radomír ČURNÝ (Vedúci tímu)


  Global Service Operations Center

  Je nám jedno či máš -násť alebo -siat. Vek je v našom tíme len číslo. Naším poznávacím znamením je angličtina a dobrá nálada.

  Ak máš rád výzvy a Slovensko sa ti zdá malé, tvojím virtuálnym domovom sa môže stať Anglicko alebo Severná Amerika. Preto sme „Global“.

  Čo robíme

  Určite nie sme klasické „call centrum“. Sme 112-tka Scheidt & Bachmann či skôr Quick Reaction Forces. Staráme sa o tisíce našich zariadení po celom svete. Nudiť sa nebudeš. Pracovať môžeš aj z domu – či už cez víkendy alebo cez sviatky.

  Čo od teba očakávame

  Na začiatok postačí, keď sa cez telefón dorozumieš s rodeným Škótom či Kanaďanom s francúzskym prízvukom. Ak dokážeš reštartovať naše zariadenia cez vzdialený prístup, máš u nás prvý plusový bod. Ak nemáš ani potuchy, čo to vzdialený prístup je, nevadí – naučíme ťa.

  Tým sa tvoja práca nekončí. Časom môžeš reštartovať, nastavovať, analyzovať desaťtisíc servisov a procesov; stovky serverov pre tisícky zariadení. Je na tebe, koľko IT dokážeš absorbovať a kam sa chceš posunúť. V Scheidt & Bachmann je to na generácie, lebo „we don´t go away“. Pozri si, ako vyzeral náš startup v 19. storočí a kam sme to dotiahli.

  Všetky svoje skilly z hrania stratégií a plošinoviek zúročíš v skutočnej hre. 60 anglických technikov budeš dispatchovať po ich servisných teritóriách.

  Pracujeme síce 7 dní v týždni, po 18-tej väčšinou len z domu, ale nikdy nie vkuse. Je nás toľko, že vždy sa vieme dohodnúť, pomôcť jeden druhému, takže všetky rodinné oslavy, svadby, študentské párty určite stihneš.

  Tak čo trúfaš si?

  Lebo naše motto znie: Tento tím si musíš zaslúžiť".


  Naše technológie


  Spoznaj našich kolegov

  „Keď som vygooglil, že sme starší ako Coca Cola, tak som tušil stabilitu. Nikdy by som však neveril, že táto banda introvertov a extrovertov, obhajcov drum `n` bassu, poctivého rocku či nebodaj reggea a zároveň 20-ročné vekové rozdiely dokážu fungovať v takmer dokonalej harmónii.“

  Radomír Čurný
  (vedúci tímu Global Service Operation Center)

   


  Kde nás stretneš

  Nájsť nás môžeš v IT centre Scheidt & Bachmann na Priemyselnej ulici na 2. poschodí, kde sa dá dostať pohodlne po schodoch alebo výťahom.


  Poď k nám

  Zaujali sme ťa? Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

  Zisti, koho hľadáme


  Späť