Letisko O’Hare v Chicagu uzavrelo veľkú zmluvu so Scheidt & Bachmann

Jedno z najrušnejších letísk v Spojených štátoch si najalo spoločnosť Scheidt & Bachman, aby aktualizovala svoj riadiaci parkovací systém.

Spoločnosť Scheidt & Bachmann nedávno získala zákazku na aktualizáciu parkovacieho systému na jednom z najrušnejších letísk na svete, Medzinárodnom letisku O'Hare v Chicagu. Inštalačná fáza projektu začne vo februári 2014 a očakávané dokončenie je o 18 mesiacov neskôr.

So zavedením nového hardvéru a softwarového riešenia entervo V2R3 od spoločnosti Scheidt & Bachmann letisko očakáva zvýšenie pohodlia cestujúcich pri parkovaní, poskytnutie ďalších platobných možností a zlepšenie dopravy v rámci parkovísk. Základné zlepšenia aktualizácie parkovacieho systému letiska budú zahŕňať inštaláciu 23 vjazdových pruhov, 27 výjazdových pokladničných zariadení a 16 bezbariérových platobných staníc. Zlepšenia prevádzky parkovania zahŕňajú rozpoznávanie evidenčných čísel vozidiel (LPR), program pre často parkujúcich, mobilnú inventúru evidenčných čísel vozidiel, schopnosť zákazníkov rezervovať a predplatiť si svoje parkovanie a určitú úroveň automatizácie s použitím automatických pokladní a expresných výjazdových pruhov.

"Sme veľmi nadšení z príležitosti byť partnerom Chicagského leteckého oddelenia (CDA)," hovorí Jeff Sparrow, viceprezident Predaja pre Scheidt & Bachmann USA. "Schopnosť spoločnosti Scheidt & Bachmann spolupracovať s veľkými organizáciami na komplexných parkovacích projektoch bude obrovským prínosom pre tento projekt a tešíme sa, ako prekonáme očakávania CDA a mesta Chicago."

Letisko Chicago O´Hare

O medzinárodnom letisku O’Hare v Chicagu

Medzinárodné letisko O’Hare v Chicagu je piatym najrušnejším letiskom na svete s viac než 66 miliónmi pasažierov ročne. Toto medzinárodné letisko so silným medzinárodným zázemím s viac ako 60 zahraničnými destináciami sa nachádza na najseverozápadnejšom rohu Chicaga v štáte Illinois a spracováva viac ako 20,000 parkovacích transakcií denne pre svojich 25,000 dostupných parkovacích miest.

O spoločnosti Scheidt & Bachmann

Spoločnosť Scheidt & Bachmann je popredným poskytovateľom medzinárodných dopravných riešení od roku 1872. Rodinná nemecká spoločnosť prevádzkuje dve zo svojich najväčších divízií - Systémy pre parkoviská a Systémy vybavenia cestujúcich - na americkom trhu z centrály svojej dcérskej spoločnosti v Burlingtonev štáte Massachusetts.

Oddelenie Systémy pre parkoviská ponúka riadiaci parkovací systém klientom z rôznym priemyselných odvetví vrátane letísk, nemocníc, univerzít a samosprávnych obcí. Všetky softwarové a hardwarové zariadenia sú vyrábané interne v továrni Scheidt & Bachmann buď v Spojených štátoch alebo v Nemecku. Spoločnosť je hrdá na to, že si udržiava reputáciu lídra v odvetví parkovacích systémov tým, že sa zameriava na inováciu, spoľahlivosť, flexibilitu a servis.