Predajné automaty do extrémneho počasia

Svet

Spoľahlivosť aj v extrémnych podmienkach

Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom produkty, ktoré sa môžu okamžite používať, a minimalizovať zaťaženie servisných technikov. Dokonca aj v náročných poveternostných podmienkach ako ľad, extrémny chlad alebo teplo, sa uistíme, že naše produkty fungujú spoľahlivo a dajú sa pohodlne obsluhovať.

Preto je samozrejmé, že každý predajný automat na lístky, ktorý dodávame, je plne funkčný aj v extrémnych poveternostných podmienkach. Aby sme toto mohli zaručiť, naše produkty musia počas vývojovej fázy podstúpiť prísne klimatické testy. Na zaistenie dostupnosti celého systému, dokonca v extrémnych poveternostných podmienkach, vykonávame vhodné opatrenia.

Užívateľsky príjemné zariadenia s jednoduchou údržbou

Pri vývoji našich produktov je kľúčovým faktorom nielen funkcionalita, ale najmä užívateľská prívetivosť. Takže aby servisní technici dokázali pracovať s našimi novými produktmi čo najrýchlejšie a najjednoduchšie, naše nové zariadenia sú modulárne. To znamená, že súčasti sú priamo prístupné a mnohé moduly je možné odstrániť bez nástrojov len v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Okrem toho, naše nové servisné rozhranie, ktoré je dostupné aj pomocou prehliadača, poskytuje časovo úspornú a intuitívnu prevádzku. Vzdialený prístup cez tablety a iné zariadenia s prehliadačom je možný pre rôzne servisné úlohy bez toho, aby bolo potrebné čo len otvoriť predajný automat na lístky. Takto môžeme dosiahnuť významné zjednodušenie údržbovej práce aj za špeciálnych klimatických podmienok bez zbytočnej záťaže servisných technikov.

Držíme krok s vývojom

Navyše, nepretržite držíme krok s budúcim vývojom. Ako súčasť riadenia životného cyklu poskytujeme nielen náhradu a rekonštrukciu súčastí náchylných na opotrebovanie, ale neustále prispôsobujeme naše produkty prebiehajúcemu vývoju. Vhodné opatrenia, ktoré nám pomáhajú znížiť náklady na údržbu a predĺžiť životnosť celého systému predaja lístkov, tak zavádzame v dostatočnom predstihu.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, kontaktujte prosím vášho hlavného obchodného manažéra. Len nám zavolajte a my vám radi pomôžeme!