Vertikálna integrácia a najmodernejšia výrobná technológia

Naše najmodernejšie zváracie centrum s laserovou technikou

Všetky produkty od spoločnosti Scheidt & Bachmann sú vyrábané vo vlastných výrobných priestoroch. S našou výnimočne silnou vertikálnou integráciou máme všetky výrobné procesy pevne v rukách, a to počas celého trvania produkcie. Táto skutočnosť nám dovoľuje zaručiť vysokú kvalitu, známu pod značkou „Made in Germany“.

Záruka kvality

Scheidt & Bachmann je od roku 1993 držiteľom certifikátov DIN/ISO 9001. Prevádzkujeme vlastné oddelenie kontroly kvality, ktoré je nezávislé od všetkých ostatných oddelení. Od začiatku vývoja je kontrola kvality súčasťou každého relevantného procesu. Produkty, ktoré tvoria časť systému, sú v celom systéme testované – ak je to potrebné, tak po dohode s klientom aj formou tzv. Factory Acceptance Tests (FAT) (továrenské akceptačné testy).

Nezávislosť

Kdekoľvek je to možné, sme od subdodávateľov nezávislí. Dodacie časy a kvalita sú tak plne v našich rukách.

Know-how

Vieme, čo je pri výrobe našich produktov dôležité.

Skúsenosti

Vo výrobe našich produktov máme za sebou dlhoročné skúsenosti a prax.

Flexibilita

Podľa potreby dokážeme vyhovieť individuálnym požiadavkám zákazníkov, a to v krátkom čase. Výrobné kapacity môžu byť narýchlo zmenené alebo pre jednotlivé projekty rezervované.

Riadenie zamestnancov

Svojich zamestnancov poznáme a ich silné stránky sa snažíme v praxi vhodne uplatňovať.

Výroba na pracoviskách v Mönchengladbachu

Rozsiahle investície do našich vysoko moderných strojových zariadení zabezpečujú, že výroba vždy drží krok s najnovšími technológiami. Disponujeme laserovým zváracím centrom, oddeleniami s laserovou rezacou technikou, dvomi strediskami s vysoko výkonnými lasermi spolu s poháňanými nástrojmi, rôznymi CNC strojmi, plnoautomatickými SMD osádzacími systémami, optickým laboratóriom ako aj klimatickou komorou pre testy pri extrémnych teplotách.

Na výrobe sa podieľa približne 570 pracovníkov.

Výroba v dcérskych spoločnostiach

Naše dcérske pobočky v Žiline a Burlingtone (USA) majú vlastné výrobné základne. Výroba podlieha rovnakým nárokom na kvalitu, aké sú v Nemecku. Množstvo zamestnancov pracujúcich na pobočkách je školených v centrále alebo pracovníkmi z materskej spoločnosti.