Náš tím: Projektový manažment

Máme radi dobrodružstvo, a preto sa nebojíme vstúpiť do neprebádaných vôd a vydať sa cestami, ktorými sa ešte nikdy nikto nevydal. Realizácie nových, jedinečných a náročných projektov, cestovanie, komunikácia so zákazníkmi, tímami, partnermi a dodávateľmi je náš denný chlieb. Je to práca náročná, ale za ten pocit, ktorý máme po úspešne odovzdanom projekte spokojnému zákazníkovi, to stojí!

Nie sme len pekné tváre

Nie sme žiadni suchí kravaťáci, ktorí len preposielajú emaily a dirigujú ľudí. Naša práca si vyžaduje veľkú technickú zdatnosť a prehľad, aby sme chápali závislosti a súvislosti vo veľmi komplexných projektoch, za ktorých realizáciu sme zodpovední.

Čo nás baví

Avšak aj takú náročnú prácu, akú máme, treba brať s nadhľadom. Sme ľudia, ktorí majú zmysel pre humor a radi sa smejeme. Tenis, bedminton, volejbal, hokej, turistika sú športy, ktoré nám nie sú cudzie. Radi si posedíme a porozprávame sa pri dobrom jedle a pití nielen o pracovných témach. V našich kanceláriách je vždy priateľská atmosféra a otvorené dvere pre všetkých kolegov.


Poď k nám

Zaujali sme ťa? Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

Zisti, koho hľadáme


Späť