• STATE-OF-THE-PARK - THE WHOLE WORLD OF PARKING MANAGEMENT

Hýbeme svetom parkovania

Keď sa v 60. rokoch minulého storočia vynorili v centrách miest kolóny áut, parkovanie sa stalo témou dňa. V našej materskej firme vtedy začali realizovať ambiciózny plán: o parkoviská sa bude starať automatizovaný systém kontroly.
A riadenie platených parkovísk bude jednoduché a spoľahlivé.

Náš priekopnícky čin sa časom ukázal ako štandard a manuálna kontrola parkovísk sa stala prežitkom. Ako roky ubiehali, náš parkovací systém sme vyvíjali ďalej a dostali ho do nových dimenzií.

Dnes spájame niekoľko inteligentných systémov do jedného sveta, ktorý voláme entervo . Ten dokáže viac ako len kontrolovať vjazd a výjazd vozidiel. Vodičom dáva výnimočný pocit z parkovania a operátorom parkovísk pocit bezpečnosti a plnej kontroly.

O nás

Slogan „beyond barriers“ („ďalej ako za závory“) berieme u nás doslovne. Parkovanie nezačína ani nekončí zdvihnutím parkovacích závor.
Technológie sú oveľa silnejšie ako len to. Ich silu využívame naplno.

Preto sme vytvorili parkovací svet entervo. A práve vďaka nemu sme svetovým trhovým lídrom.
Náš úspech nás zaväzuje, aby sme ním ostali na dlhý čas.

Správy

Boli sme medzi najrýchlejšími tímami na Národnom behu Devín – Bratislava

- Ľudské-zdroje

Naši bežci potvrdili na najstarších bežeckých pretekoch na Slovensku skvelú formu. Viacerí z nich pritom súťažne bežali po prvýkrát v živote.

Read more

Ženy na našich IT oddeleniach

- Ľudské-zdroje

Viac ako polovica zo 680 zamestnancov našej spoločnosti Scheidt & Bachmann Slovensko pracuje na IT oddeleniach. 12% z nich tvoria ženy a postupne...

Read more

 

Sme vám nablízku. Všade vo svete

Zastúpenie vo svete

 

 

Graphic shows a World Map