• STATE-OF-THE-PARK - THE WHOLE WORLD OF PARKING MANAGEMENT

Hýbeme svetom parkovania

Keď sa v 60. rokoch minulého storočia objavili v centrách miest kolóny áut, parkovanie sa stalo témou dňa. V našej materskej firme vtedy začali realizovať ambiciózny plán: o parkoviská sa bude starať automatizovaný systém kontroly.
A riadenie platených parkovísk bude jednoduché a spoľahlivé.

Náš priekopnícky čin sa časom ukázal ako štandard a manuálna kontrola parkovísk sa stala prežitkom. Ako roky ubiehali, náš parkovací systém sme vyvíjali ďalej a dostali ho do nových dimenzií.

Dnes spájame niekoľko inteligentných systémov do jedného sveta, ktorý voláme entervo . Ten dokáže viac ako len kontrolovať vjazd a výjazd vozidiel. Vodičom dáva výnimočný pocit z parkovania a operátorom parkovísk pocit bezpečnosti a plnej kontroly.

O nás

Slogan „beyond barriers“ („ďalej ako za závory“) berieme u nás doslovne. Parkovanie nezačína ani nekončí zdvihnutím parkovacích závor.
Technológie sú oveľa silnejšie. Ich silu využívame naplno.

Preto sme vytvorili parkovací svet entervo. A práve vďaka nemu sme vo svete trhovým lídrom.
Náš úspech nás zaväzuje, aby sme ním ostali na dlhý čas.

Správy

Sme jedným z TOP zamestnávateľov v IT za rok 2018

- Ľudské-zdroje

Najväčší slovenský pracovný portál Profesia vyhlasuje každý rok anketu o najatraktívnejšieho zamestnávateľa v niekoľkých kategóriách. Naša spoločnosť...

Read more

Pripraviť sa, pozor, S&B na štart!

- Ľudské-zdroje

V našej spoločnosti športuje každý, kto môže. Počet aktívnych športovcov už prevýšil počet pasívnych. Športujú zamestnanci rôzneho veku, z rôznych...

Read more

 

Sme vám nablízku. Všade vo svete

Zastúpenie vo svete

 

 

Graphic shows a World Map