• banner siqma
  • Na našom oddelení je pohodová atmosféra vďaka super spolupracovníkom, s ktorými ranná kava chutí lepšie.


    Zuzana Matejová (Softvérová vývojárka)


Čerpacia stanica je pre nás všetko, len nie statická

Tankovanie, obchod alebo umyváreň – čerpacie stanice sú veľmi dynamické miesta. Rovnako dynamické a rozmanité sú aj požiadavky na úspešný predaj a s ním spojené úlohy.

SIQMA spája, pomocou modulárnych a flexibilne nastaviteľných riešení, výkon a inovácie do jedného balíčka, ktorý je prispôsobený požiadavkám zákazníka. SIQMA riešenia sú overené praxou, extrémne spoľahlivé a prevádzkovateľom staníc umožňujú obchodovanie zamerané na budúcnosť v rámci dynamického trhu.

Môže byť čerpacia stanica inteligentná?

Áno, pretože SIQMA aplikácie, ktoré sú intuitívne, ľahko sa ovládajú a prispôsobujú rôznym scenárom, robia čerpaciu stanicu oveľa múdrejšou. Sú škálovateľné pre všetky obchodné modely a ich štandardizovaný návrh umožňuje flexibilné napojenia – aj pre tretiu stranu.

Zákazník, ktorý zužitkuje všetky možnosti SIQMA riešení, bude vždy o jednu dobrú myšlienku vpred.

Prehľad o všetkom, nič prehliadnuté

So systémom SIQMA má zákazník k dispozícii všetky nástroje na cielené riadenie svojej čerpacej stanice. Navyše môže profitovať z pevne prepojených operatívnych obchodných informácií a rýchleho a transparentného spracovania dát.

Prevádzkovateľ si určuje, ako jednotlivé komponenty komunikujú – staticky, mobilne, lokálne alebo globálne. „Manage anytime, anywhere“ sa stáva so systémom SIQMA realitou.

Správy

Boli sme medzi najrýchlejšími tímami na Národnom behu Devín – Bratislava

- Ľudské-zdroje

Naši bežci potvrdili na najstarších bežeckých pretekoch na Slovensku skvelú formu. Viacerí z nich pritom súťažne bežali po prvýkrát v živote.

Read more

Ženy na našich IT oddeleniach

- Ľudské-zdroje

Viac ako polovica zo 680 zamestnancov našej spoločnosti Scheidt & Bachmann Slovensko pracuje na IT oddeleniach. 12% z nich tvoria ženy a postupne...

Read more