• banner siqma
  • Na našom oddelení je pohodová atmosféra vďaka super spolupracovníkom, s ktorými ranná kava chutí lepšie.


    Zuzana Matejová (Softvérová vývojárka)


Čerpacia stanica je pre nás všetko, len nie statická

Tankovanie, obchod alebo umyváreň – čerpacie stanice sú veľmi dynamické miesta. Rovnako dynamické a rozmanité sú aj požiadavky na úspešný predaj a s ním spojené úlohy.

SIQMA spája, pomocou modulárnych a flexibilne nastaviteľných riešení, výkon a inovácie do jedného balíčka, ktorý je prispôsobený požiadavkám zákazníka. SIQMA riešenia sú overené praxou, extrémne spoľahlivé a prevádzkovateľom staníc umožňujú obchodovanie zamerané na budúcnosť v rámci dynamického trhu.

Môže byť čerpacia stanica inteligentná?

Áno, pretože SIQMA aplikácie, ktoré sú intuitívne, ľahko sa ovládajú a prispôsobujú rôznym scenárom, robia čerpaciu stanicu oveľa múdrejšou. Sú škálovateľné pre všetky obchodné modely a ich štandardizovaný návrh umožňuje flexibilné napojenia – aj pre tretiu stranu.

Zákazník, ktorý zužitkuje všetky možnosti SIQMA riešení, bude vždy o jednu dobrú myšlienku vpred.

Prehľad o všetkom, nič prehliadnuté

So systémom SIQMA má zákazník k dispozícii všetky nástroje na cielené riadenie svojej čerpacej stanice. Navyše môže profitovať z pevne prepojených operatívnych obchodných informácií a rýchleho a transparentného spracovania dát.

Prevádzkovateľ si určuje, ako jednotlivé komponenty komunikujú – staticky, mobilne, lokálne alebo globálne. „Manage anytime, anywhere“ sa stáva so systémom SIQMA realitou.

Správy

So Scheidt & Bachmann parkujú v Žiline už aj cyklisti

- Ľudské-zdroje

Zamestnanci spoločnosti Scheidt & Bachmann Slovensko, s.r.o. sú na žilinských cestách dobre známi cyklisti. V minulom roku sa do súťaže "Do práce na...

Read more

Pre Scheidt & Bachmann pracujú najsympatickejšie stolné futbalistky v Žiline

- Ľudské-zdroje

Kalčeto, foosball alebo stolný futbal – 1 lopta, 8 otočných rukovätí, 22 panáčikov a stovky hodín zábavy. Na konci novembra sa o tom presvedčili...

Read more
Tento web používa cookies. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s ich používaním. Viac informácií: Ochrana osobných údajov 
OK