• banner technology

Naša technológia výroby – základ úspechu produktov na mieru

Naša spoločnosť Scheidt & Bachmann v uplynulých rokoch dokázala, že aj v rýchlo meniacich sa trhových podmienkach úspešne zdoláva konkurenciu. V dôsledku vývoja na svetových trhoch, rýchlym vývojom v oblasti digitalizácie a mobility je pre nás výroba hlavným kľúčom k úspechu.

Našou výhodou je, že dokážeme rýchlo a načas zhotoviť produkty šité na mieru každého zákazníka – v malých množstvách aj komplexné projekty. Výnimočná úroveň výroby nám dovoľuje, aby sme vyrábali flexibilne – pričom po celý čas garantujeme vysokú kvalitu a nepretržité dodávky náhradných dielov.

Všetky produkty spoločnosti Scheidt & Bachmann vyrábame vo vlastných výrobných priestoroch. Pravidelné investície do najmodernejších strojov a zariadení zabezpečujú, že naša výroba vždy drží krok s najnovšími technológiami. Moderné laserové výrobné centrá, vysokovýkonné sústruhové centrá a plnoautomatické SMD montážne systémy a univerzálne laboratóriá kontroly kvality zaručujú, že dodávame efektívnosť a kvalitu „Made by Scheidt & Bachmann“.

Viac o našej výrobe v Bytči


Späť