• V Scheidt & Bachmann pracuje skoro celá moja rodina, lebo sú tu pohodoví ľudia a dobré zázemie.


  Michal Hrín (Softvérový vývojár)


 • Prišiel som medzi prvými a odvtedy len rastieme. A viac dizajnujeme, sprintujeme a autotestujeme.


  Michal Srnec (Architekt softvéru)


 • Oceňujem, že si prácu nenosím domov a máme aj veľa dovolenky. Mám tak dosť času venovať sa rodine a svojim koníčkom.


  JAROSLAV MITTERPACH (UI SUPPORT TEAM)


Náš tím: Parking Solutions

Je nás viac ako 50 a spolu vytvárame svet, v ktorom je parkovanie zážitok a nie prežitok.
Náš parkovací systém entervo pomáha miliónom ľudí po celom svete.

 • 0
  Absolventi ŽU v Žiline
 • 0
  Javisti
 • 0
  Céčkari
 • 0
  Angular programátori
 • 0
  Spring programátori

Väčšina z nás vyštudovala Žilinskú univerzitu v Žiline. A niektorí na nej aj učili. Budeš prekvapený, koľko známych u nás stretneš. Okrem toho medzi nami nájdeš gurmánov a milovníkov dobrého pitia.

Sme viac ako len kolegovia. Vo svojom voľnom čase spolu vybehneme na lyžovačku, prejdeme sa po horách alebo si cez týždeň zahráme futbal či bedminton. Niektorí z nás zachraňujú cez víkend Lietavský hrad.


Spoznaj našich kolegov

„Do Scheidt & Bachmann som prišiel, keď celú firmu tvorili 10 ľudia. Odvtedy sme len rástli. Nezastavili sme sa, ani keď prišla kríza. Keď si spomeniem, ako sme vtedy vyvíjali a porovnám to s dneškom, tak viac dizajnujeme, sprintujeme, autotestujeme a deplojujeme.“

Michal Srnec
(architekt softvéru)

„V Scheidt & Bachmann pracujem už od roku 2006 aj kvôli ľuďom, s ktorými si mám stále čo povedať. Vďaka dobrej spolupráci v našom UI support tíme vieme pomôcť kolegom a zákazníkom z celého sveta. Oceňujem, že si prácu nenosím domov a máme aj veľa dovolenky. Mám tak dosť času venovať sa rodine a svojim koníčkom.“

Jaroslav Mitterpach
(UI Support Team)

"V Scheidt & Bachmann som pracoval už počas štúdia na univerzite. Robia tu aj moji rodičia a doma sa smejeme, že keď brat dokončí výšku, budeme pracovať všetci spolu. Dovtedy ho presvedčíme, lebo sú tu pohodoví ľudia a bude mať dobré zázemie."

Michal Hrín
(softvérový vývojár)


Ako vyvíjame

Biznis a produktové návrhy robia naši nemeckí kolegovia. V angličtine. My robíme to najdôležitejšie: meníme myšlienky na skutočné riešenia. V  C/C++, Qt, Jave, Springu a Angulari. Máme pritom dosť voľnosti a nápadov, aby softvér správne fungoval.

Onsite servery bežia na Windows Server verziách. Na Linux-och bežia viaceré parkovacie zariadenia a cloudové servery.

Cloudujeme v AWS-ku. Kód pre hardvér píšeme v C/C++ a Qt. V Java beží náš onsite produkt entervo. V Springu a Angulari zas vyvíjame webový svet pre novú generáciu entervo infinite. Zdrojáky spravujeme v Git-e. Deplojujeme cez Maven. Autotestujeme cez Jmeter, RobotFramework, Selenium a v Postmane. Technológií, ktoré používame, je však oveľa viac.


Naše technológie


Kde nás stretneš

Naše kancelárie a modrerný testroom nájdeš v IT centre Scheidt & Bachmann na Priemyslenej ulici v Žiline. Keď nás prídeš navštíviť, isto si daj urobiť kávu z nášho pressovaru. O káve sa u nás vedú vášnivé diskusie. Alebo ti ponúkneme smoothie, ktoré u nás práve fičí. Ak si dáma, tak ti otvoríme dvere a na MDŽ od nás dostaneš ružu. Ak si chceš v práci zašportovať, môžeš sa zavesiť na našu obľúbenú hrazdu alebo si zahrať pingpong.


Poď k nám

Zaujali sme ťa? Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

Zisti, koho hľadáme


Späť