• STATE-OF-THE-PARK - THE WHOLE WORLD OF PARKING MANAGEMENT

O nás

Na Slovensku vytvárame parkovacie systémy od roku 2000, ale know-how budujeme už viac ako 50 rokov. Tak dlho už naša materská spoločnosť vyrába parkovacie systémy.

Parkovanie je naša misia, na ktorej konci je spokojný vodič a prevádzkovateľ parkoviska.

Čo robíme na Slovensku

Na Slovensku tvoríme softvér, predávame parkovacie systémy a robíme pre ne servis.

Pre celý parkovací svet sme vyvinuli množstvo aplikácií; tie sú súčasťou nášho parkovacieho systému entervo. Parkovacích systém entervo nájdete v Nemecku, Švajčiarsku, USA a aj na Slovensku. Tu sme prvý takýto systém nainštalovali v roku 2000 a dnes robíme servis pre viac ako 15 parkovísk.

Softvér je našou pýchou. Sú v ňom skryté milióny myšlienok, aby mali vodiči z parkovania dobrý pocit. Našou odmenou je pochvala od zákazníkov.

Spoznaj náš tím

Čo hovoria naši zákazníci

Zákazníci spísali svoje skúsenosti s naším systémom na niekoľko strán. Kontaktujte nás a my vám ich poskytneme.

Kontaktujte nás

Vedeli ste, že...

  • Vjazd na parkovisko nemusí byť vybavený závorou, ale iba vysokorýchlostnou kamerou. Tá stačí na to, aby sme vypočítali parkovné a umožnili výjazd vozidla z parkoviska na zosnímanú značku.
  • Používaním našej technológie ChipCoin sa znižujú prevádzkové náklady, a pritom chránime životné prostredie pred zbytočným odpadom.
  • Naše parkovacie zariadenia vedia pracovať v stand–by režime, a šetria tak elektrickú energiu.
  • Rezervovať parkovanie je dnes také populárne ako rezervovať si lístok na zápas, či do kina. Náš rezervačný systém sa postará, aby parkujúci zákazník mal kde parkovať aj počas špičky.
  • Fľaša koly vie znížiť cenu parkovania. Náš systém z nej prečíta čiarový kód a vypočíta parkovaciu zľavu. To isté dokáže s QR kódmi na zľavových kupónoch.
  • Rozpoznávanie evidenčných značiek vozidiel zosnímaných kamerami je tiež jednou z úspešných technológií, ktoré vyvinuli naše šikovné hlavičky zo Slovenska.
  • Dobre vymyslený softvér a hardvér stavaný na veľkú záťaž dokáže zvládnuť extréme nápory v prevádzke, v čase i nečase. Náš softvér využíva maximálnu silu hardvéru, a preto fungujú naše systémy spoľahlivo a dlhodobo.
  • Najviac problémov vzniká, keď si hardvér a softvér nerozumejú. Práve preto vyvíjame hardvér a softvér pod jednou strechou. Vieme tým zaručiť ich správnu funkčnosť, lebo ich máme vo vlastných rukách.

Hľadáš dobrý tím?

Z času na čas hľadáme niekoho, s kým si rozumieme a koho baví jeho práca. Spoznaj náš tím a uvidíš, či by si chcel u nás pracovať.

Spoznaj náš tím


Späť