• STATE-OF-THE-PARK - THE WHOLE WORLD OF PARKING MANAGEMENT

  Profesionáli si zaslúžia zisk

  Ak riadite parkovisko profesionálne, progresívna technológia je rozhodujúca pre dosiahnutie trvalého úspechu. Globálni a lokálni prevádzkovatelia sa preto snažia vytvoriť optimálny model parkoviska, ktorý čo najviac využíva jeho ziskový potenciál.

  Individuálne riešenia sú preto veľmi žiadané. Zachovávajú totiž štruktúru obchodného modelu a vašich špecifických potrieb. Scheidt & Bachmann ako medzinárodný trhový líder v oblasti parkovania a prístupovej kontroly má dlhoročné skúsenosti a kapacity na zvládnutie ziskových projektov a zabezpečí štandardy prispôsobené vašim požiadavkám.

  Parkovanie podľa entervo – viete, čo ponúkate

  Keď zákazníci parkujú na parkovisku riadenom parkovacím systémom entervo, celkom jasne si uvedomujú jeho štandardizovanú kvalitu a vysokú mieru rozpoznateľnosti. K tomu, samozrejme, prispieva samostatne fungujúce a jednotne pôsobiace parkovisko s vaším dizajnom a produktmi špecifickými pre vaše podnikanie. Vaše služby tak parkujúci vnímajú a hodnotia ako značku.

  Po produktoch a službách lídra v oblasti inovácií a trhu, ktorým je firma Scheidt & Bachmann, opakovane siahajú popredné parkovacie spoločnosti. Portfólio služieb a riešení vychádza u nás zo spoločného zdroja – plne integrovaného, certifikovaného systému založeného na maximálnej použiteľnosti.

  Parkovací systém entervo je svojou funkčnosťou značkou medzinárodnej výnimočnosti a je zároveň záväzkom spoločnosti Scheidt & Bachmann voči svojim zákazníkom. Práve preto je parkovisko budované na systéme entervo prezieravé podnikateľské rozhodnutie.

  Referencie od našich zákazníkov

  Zákazníci spísali svoje skúsenosti s naším systémom na niekoľko strán. Kontaktujte nás a my vám ich poskytneme.

  Kontaktujte nás

  Zaujali vás naše riešenia?

  Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

  Kontaktujte nás


  Späť