• Robíme projekty,


  ktoré majú zmysel

  Sme 100 % employee friendly

  15+ dôvodov prečo pre nás pracovať

  Spoločnosť Scheidt & Bachmann je staršia ako Coca-Cola. Vznikla už v roku 1872. Keby nebolo jej zanietených zamestnancov, neprežila by 2. svetovú vojnu, hospodársku krízu ani pandémiu koronavírusu.
  Aj našu slovenskú pobočku Scheidt & Bachmann každá kríza nakopla a stále rozširujeme naše tímy.


   

  1. Na zamestnancoch nešetríme

  Prácu našich zamestnancov si adekvátne ceníme. Okrem tradičných príspevkov ako sú finančné bonusy, stravné lístky, odmeny za odpracované roky, príspevky pri narodení dieťaťa, sobáši, životnom jubileu, atď., ponúkame aj rôzne formy vzdelávania.

  Organizujeme interné školenia, odborné kurzy, zúčastňujeme sa na konferenciách. Počas pracovného času zamestnanci môžu absolvovať aj jazykové kurzy. Dokonca si môžu vybrať, či majú záujem len o konverzácie alebo aj o gramatiku.


  2. Pekné a zdravé pracovisko s modernými technológiami

  Pracujeme v priestranných a presvetlených kanceláriách s najmodernejšími technológiami. Využívame ergonomické pomôcky a k dispozícii máme aj firemnú knižnicu.


  3. Občerstvenie na celý deň

  Počas celého dňa máme zabezpečený bezplatný pitný režim. Na svoje si prídu kávičkári, milovníci čaju aj vyznávači zdravého pitia. Okrem toho u nás nájdete automaty s rôznymi maškrtami.

   

  4. Pracovná doba pre ranné vtáčatá aj spáčov

  Softvéroví a administratívni zamestnanci majú u nás flexibilnú pracovnú dobu. Znamená to, že do práce môžu prísť najneskôr na 9.00 hod. a najskôr o 15.00 hod. môžu odísť.

  Výrobní zamestnanci pracujú len na 1 zmenu: od 6.00 – 14.30 hod.

   

  5. Naša špecialitka

  Každý deň pracujeme v priemere o 10 minút dlhšie. Prečo? Aby sme si nadpracovali tzv. Bridge days (Vorholtage) – dni dodatočného voľna. Ak štátny či cirkevný sviatok pripadne na utorok/štvrtok, celá firma má v pondelok/piatok voľno bez toho, aby sme si čerpali dovolenku (napr. ak sviatok 1. 5. pripadá na utorok, v pondelok 30. 4. máme voľno).


  6. Dovolenka navyše

  Ak máte ukončené magisterské alebo inžinierske štúdium na vysokej škole, pri konkrétnych pozíciách máte u nás garantovaných 25 dní dovolenky. Za každé odpracované 2 roky u nás, máte ďalší deň voľna navyše. Ak k tomu prirátate tzv. Vorholtage/Bridge days – dodatočné dni pracovného voľna, musíte uznať, že voľna máme viac ako dosť.

   

  7. Sme svetoví a cestujeme po svete

  Keďže pôsobíme ako medzinárodná firma, je u nás bežné, že zamestnanci často chodia na zahraničné služobné cesty. Bez ohľadu na to, či vyvíjajú softvér alebo pracujú vo výrobe. Teda, ak práve vo svete nezúri pandémia koronavírusu.

  Každý deň využívame cudzí jazyk. Komunikujeme s kolegami v Nemecku, Anglicku, USA či Afrike. Sme jeden tím, ktorý pracuje na projektoch, vďaka ktorým majú ľudia po celom svete z cestovania príjemné zážitky.

   

  8. Okrem práce ponúkame kopec zábavy

  Každý tím si počas roka môže zorganizovať teambuildingy podľa svojho gusta. Na konci roka sa všetci stretávame na vianočnom večierku, ktorý nikdy nekončí skôr ako na svitaní. Spoločne oslavujeme aj každý dôležitý míľnik v našej firme (výročia, otvorenie pobočiek...). Naše večierky sú legendárne, preto ich musíš zažiť na vlastnej koži. 

   

  9. Dostaneme vás do formy

  Počas celého roka sa staráme, aby boli naši zamestnanci fit. Rezervujeme pre nich fitko, futbalové ihrisko, bedminton či plaváreň. Spoločne súťažíme – na pretekoch, turnajoch či v zápasoch (Národný beh Devín – Bratislava, IT FOOS Open, Žilinský polmaratón, Challenge cup...). Na našich softvérových oddeleniach si môžete zacvičiť na hrazde alebo zahrať ping pong. A komu to nestačí, môže si dať každý deň poriadne do tela a športovať podľa seba so svojou Multisport kartou, ktorú mu zabezpečíme.


  10. Aj vaši najmenší sú pre nás dôležití

  Záleží nám na tom, aby aj najdôležitejší členovia rodín zamestnancov boli súčasťou Scheidt & Bachmann rodiny.  Preto spolu s nimi oslavujeme Deň detí aj Mikuláša. Bohatý sprievodný program, sladké odmeny i darčeky vyčarujú na tvárach detí úsmevy. Samozrejmosťou je, že pre malých aj veľkých je vždy pripravené občerstvenie.


  11. Podporujeme dobrovoľníctvo

  Zamestnanci Scheidt & Bachmann každý deň dokazujú, že sú to výnimoční ľudia. Sú členmi rôznych neziskových organizácií a pomáhajú, kde je to potrebné. Každý rok sa tiež zúčastňujú projektu Naše mesto. Natierajú ploty, revitalizujú parky v Žiline alebo opravujú Lietavský hrad.


  12. Zamestnanecké pôžičky na bývanie

  Bývať vo vlastnom je behom na dlhé trate a za veľa peňazí. Ak naši zamestnanci potrebujú finančnú pomoc, môžu využiť zamestnaneckú pôžičku.

   

  13. Zamestnanecká karta plná zliav

  Vďaka karte Scheidt & Bachmann môžu naši zamestnanci využívať rôzne zľavy. Napríklad aj v Mestskom divadle v Žiline, na masáže či v pneuservise. Masáže pravidelne organizujeme aj na všetkých našich pobočkách.

   

  14. Nájdete u nás svoju spriaznenú dušu

  Sme rodinná firma – nájdete u nás manželov, celé generácie a možno aj svoju spriaznenú dušu. Viac ako polovica zo 700 zamestnancov na Slovensku pracuje v IT, 35 % tvoria výrobné pozície a 10 % administratívne. Vďaka tejto pestrosti je u nás vždy veselo ako v každej dobrej rodine.

   

  15. Študenti u nás získavajú skúsenosti

  Od svojho vzniku spolupracujeme so Žilinskou univerzitou v Žiline, a preto otvárame aj rôzne študentské pozície. Vieme sa prispôsobiť rozvrhu študentov, aby u nás získali prax, ale nie na úkor školy. Po jej skončení sa väčšina študentov stáva našimi kolegami.

  Rovnako spolupracujeme so strednými školami s technickým zameraním. Žiaci u nás počas školského roka môžu absolvovať duálne vzdelávanie, prax a niektorí aj praktickú maturitu.


  BONUS na koniec: All in one

  Na rozdiel od iných IT firiem sa u nás nevyvíja len softvér. Navrhnutý softvér testujeme a vyrábame k nemu aj hardvér. Takže, čo si programátori vytvoria, si môžu otestovať a vidieť aj finálnu podobu produktu. Okrem toho poskytujeme aj servis. Pod palcom máme dopravné systémy, ktoré fungujú vo Veľkej Británii, USA, Kanade či inde vo svete.


  Pridajte sa k nám

  Chcete byť súčasťou tímu Scheidt & Bachmann Slovensko? Zistite, či hľadáme práve vás:

  Voľné pracovné miesta


  Späť