• Intelligent service station management
 • Na našom oddelení je pohodová atmosféra vďaka super spolupracovníkom, s ktorými ranná kava chutí lepšie.


  Zuzana Matejová (Softvérová vývojárka)


O nás

Robíme ďalší krok vpred

Tu v Žiline sme partia šikovných ľudí, ktorá plní sny o automatickom predaji palív. Tvoríme budúcnosť čerpacích staníc. Vyvíjame nové systémy založené na cloude, ktoré našim zákazníkom umožňujú spravovať svoje stanice čo najflexibilnejším spôsobom. Máme radi výzvy, pri ktorých sa posúvame vpred. Pracujeme v agilných tímoch, využívame metodiku SCRUM a najnovšie programovacie techniky.

Na projektoch spolupracujeme s nemeckými kolegami. Máme pravidelné videokonferencie alebo cestujeme aj za hranice, aby sme sa navzájom od seba niečo naučili. Preto časť pracovného času trávime v Nemecku, kde pracujeme priamo v našej centrále.

Buď súčasťou skvelého tímu!

Pridaj sa k nám a urob ďalší krok s nami. Naplň svoju budúcnosť v Scheidt & Bachmann!

 • 0
  Softvérové moduly
 • 0
  Produkty
 • 0
  Projektov za rok

Spoznaj našich kolegov„Na našom oddelení je pohodová atmosféra, vďaka super kolegom, s ktorými ranná káva chutí lepšie :)“

Zuzana Matejová
(softvérová vývojárka)
 

„20 rokov vo firme a stále som motivovaný. Ochotní nemeckí kolegovia robia prácu zaujímavejšou.“

Bohuslav Podolák
(product owner)
 • 0
  Inštalované systémy
 • 0
  miliónov kartových transakcií
 • 0
  miliardy zákazníckych interakcií

Ako vyvíjame

Predstavte si čerpaciu stanicu bez automatizovaného riešenia. Stáli by ste v rade čakajúc na zaplatenie v hotovosti. Nič príjemné, však?

Veríme, že zastavenie na čerpacej stanici by malo byť pohodlné aj praktické zároveň. Spolu s trhom sme sa vyvíjali aj my - od jednoduchej stanice až po mobilný supermarket - často ako prví v danej oblasti. Dnes sa snažíme uspieť v branži pomocou riešení založených na cloude a prémiových službách.

Staráme sa, aby čerpacie stanice bez problémov zvládali svoje každodenné činnosti. Zákazníci sa spoliehajú na naše služby 24 hodín v týždni, 365 dní v roku. Náš tím vývojárov neustále pracuje na nových vylepšeniach, ktoré robia prácu so systémom jednoduchšou a flexibilnejšou.

Ako súčasť nášho aktuálneho portfólia produktov spravujeme systém založený na JavaSE a C++. Zákaznícke rozšírenia sa tiež tvoria na tejto platforme.

Nový systém, ktorý pripravujeme posledné dva roky, pracuje na základe JavaEE technológií, Angular5, JSF, MQTT a ďalších technológií.


Naše technológie


Náš tím


Poď k nám

Zaujali sme ťa? Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

Zisti, koho hľadáme


Späť