Náš tím: Softvérový vývoj v Žiline

V dnešnom uponáhľanom svete ľuďom záleží na každej minúte. Počet cestujúcich využívajúcich hromadnú dopravu sa každým dňom zvyšuje. Naším poslaním je docieliť, aby cestovanie bolo čo najjednoduchšie a najefektívnejšie pomocou našich systémov FareGo.

Je nás vyše 100 a každý je iný. Jedna vec nás však spája: do práce chodíme radi, pretože sa tu cítime príjemne. Vyskytujeme sa vo všetkých veľkostiach a tvaroch. Vysokí, nízki, širokí, úzki. Kávičkári, čajíčkári, cyklisti, futbalisti či turisti a sem-tam nejakí tenisti.

Nájdeš medzi nami nadšencov, čo chodia do práce na bicykli a dokonca aj takých, čo si chodia pozrieť východ slnka na Minčol predtým, ako idú do práce. Ešteže môžeme prísť až na 9.00 hod. Srandy si užijeme každý deň, hlavne pri káve – vďaka kolegom, ktorí sa snažia každý deň doniesť nejaký nový vtip.


Spoznaj našich kolegov

„Pred nástupom do Scheidt & Bachmann som celkom nevedela, čo mám očakávať. Našla som tu skvelých ľudí, ochotných vždy pomôcť a poradiť. Oceňujem, že človek tu má možnosť osobnostne aj profesijne rásť.“

Barbora Medvecká
(IT testerka)

„V Scheidt & Bachmann som začal pracovať počas 3. ročníka na univerzite a na základe pozitívnych skúseností som sa rozhodol pokračovať a pracujem tu dodnes. Za tie roky sa veľa zmenilo: zvýšil sa počet projektov, ktoré sú dnes komplexnejšie, a niekoľkonásobne narástol aj počet zamestnancov, ale stále je tu výborný kolektív a príjemná pracovná atmosféra.“

Jozef Brezianský
(vedúci tímu)

 


Ako vyvíjame?

Agilne. Používame metodológiu SCRUM. Najprv si to celé navrhneme v spolupráci s kolegami z Nemecka, potom šprintujeme, aby sme naše nápady a koncepty čo najskôr zmenili na realitu. Priebežne komunikujeme so zákazníkmi a pravidelne demonštrujeme, ako sme pokročili.

Frontend aplikácie vyvíjame hlavne v C/C++ a Qt. Backend systémy zase v Jave. Používame však aj kvantum iných technológií.


Kde nás stretneš

Úspech našich projektov rastie a s ním aj počet kolegov. Preto sme obsadili takmer celé nové IT centrum Scheidt & Bachmann na Priemyselnej ulici.

Kľúčovú úlohu u nás hrajú pressovary. Sú miestami našich stretnutí, na ktorých často vedieme búrlivé debaty. Popri skvelej káve si užívame aj pestrý výber jedál v našej kantíne SuB Ka., ktorú máme na prízemí, takže na obedy chodíme „v papučiach".

Riadime sa pravidlom: „Kto robí dobré veci dobre, potrebuje dobré miesto na prácu." A my ho máme. Okrem priestranných kancelárií s veľkými oknami vybavených modernými technológiami, máme k dispozícii aj priestranné átrium s auditóriom, tribúnou, miestami pre relax, ale aj pre pracovné stretnutia, retrospektívy, školenia či organizovanie rôznych firemných akcií.

A keď si chceme zacvičiť, vybehneme na naše plató a zahráme si biliard, kalčeto, vylezieme na stenu alebo si spoločne zacvičíme.

Chceš si prácu užívať? Tak poď s nami pracovať.


Poď k nám

Zaujali sme ťa? Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

Zisti, koho hľadáme


Späť