• Každý projekt je výzva, ktorú sme vždy dokázali naplniť.


  Ladislav Medveczky (Head of Product SW Development a vedúci pobočky)


 • Do Scheidt & Bachmann som prišiel z USA a som veľmi spokojný.


  Pavol Škulavík (Integrátor)


 • Firma bežala na 100%. Teraz frčíme na 120%.


  Tomáš Káčer (Architekt softvéru)


Core Agile tímy v Bratislave

Pobočka v Bratislave je pomerne nová, ale jej úloha je kľúčová. Aj keď nás nie je veľa, spoločne vyvíjame obrovskú vec: generický produkt ID-based ticketing. Tak veľká vec je možná aj vďaka tomu, že spoločne ťaháme za jeden povraz.

Každý vývojársky tím pracujúci na produkte ID-based ticketing je odborníkom na svoju problematiku: či už je to oblasť bezpečnosti, spracovania transakcií, automatizovanej inštalácie, softvéru pre hardvér, identity managementu alebo spracovania zoznamov a taríf. Len integračný tím je expert na všetko. Snaží sa dosiahnuť, aby všetky komponenty navzájom spolupracovali. Prečítaj si o práci našich tímov:

 • Security tím pracuje s platobnými kartami tak, aby spĺňali najvyšší PCI-DSS bezpečnostný štandard.

 • Transactions tím zabezpečuje prenos informácií od koncových zariadení - či už sú to mobilné validátory v autobusoch alebo automaty na cestovné lístky na staniciach - priamo do centrálneho back office-u.

 • Ten funguje plne automatizovane, čo by bez Deployment tímu nebolo možné. U nás nájdeš aj ľudí pracujúcich na softvéri pre tie najnižšie hardvérové vrstvy.

 • Spracovanie elektronických cestovných lístkov (napr. barcode) má na starosti náš sedemčlenný tím e-Ticketing, ktorý rád chodí spoločne aj na mimofiremné aktivity.

 • O tom, kto a koľko zaplatí za cestu, rozhoduje Tariffs tím. Vyvíja a modeluje tarify podľa svetových štandardov ako Netex.

 • To najdôležitejšie nakoniec. Integration tím je najveselším tímom v celej Bratislave. Jeho členovia s úsmevom na perách zvládajú veľké výzvy, keď vdychujú život všetkým komponentom, verifikujú celkovú funkcionalitu, aby naši zákazníci boli naozaj spokojní.


Spoznaj našich kolegov

„Nerozlišujem, či som v práci alebo doma, pretože kolegovia sú ako rodina. Niektorých poznám už polstoročia, iných len pár rokov, ale ako keby to bola celá večnosť. Každý nový projekt je výzva, ktorú sa nám zatiaľ vždy podarilo naplniť podľa našich očakávaní. Som rád, že som tu s tak skvelými ľuďmi.“

Ladislav Medveczky
(Head of Product SW Development a vedúci pobočky)

 

„Do firmy som prišiel, keď už bežala na 100 %. Človek by si povedal, že už nie je čo zlepšovať, ale teraz frčíme na 120 %, takže malo zmysel prísť. Čím viac zákazníkov máme, tým generickejší software dokážeme vytvoriť vďaka väčšiemu množstvu spoločných čŕt.“

Tomáš Káčer
(architekt softvéru)

 

„Do firmy som prišiel rovno z USA kde som bol na integračnom projekte zo starej firmy. Keďže do S&B prechádzali aj ďalší moji kolegovia, nebolo o čom dlho premýšľať. Ponuku som akceptoval a neľutujem. Som tu veľmi spokojný a vrelo odporúčam každému záujemcovi.“

Pavol Škulavík
(integrátor)


Ako vyvíjame

Metodológia vývoja SCRUM je jednou z agilných techník, vďaka ktorej veľmi efektívne dosahujeme tie najlepšie výsledky. Každý deň pracujeme na 200 %; 100 % doobeda a 100 % po chutnom obede.

Softvér vyvíjame v trojtýždňových cykloch, ktoré ukončíme prezentáciou pre zákazníka a ostatné tímy.

Rána začíname kávou a krátkym standup-om, kde si porozprávame, čo sme robili a na čom budeme v ten deň pracovať. Obed je udalosťou, na ktorej stretneme kolegov z rôznych tímov a  ideme sa spoločne najesť. Káva po obede nás naštartuje tak, že k večeru máme všetko dokončené a postupne sa rozídeme domov.

Ak sa ti naša tímová práca páči, pridaj sa k nám.


Naše technológie


Kde nás stretneš

V Bratislave máme pobočku na Dúbravskej ceste 4 v budove WestEnd-u. Vedie k nám diaľnica, železnicu máme za oknom a tiež jednu z najrušnejších autobusových zastávok v meste. Máme celé jedno poschodie s množstvom zelene a pingpongový stôl. Príď sa pozrieť.


Poď k nám

Zaujali sme ťa? Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

Zisti, koho hľadáme


Späť