• Zázraky na počkanie, nemožné do 3 dní. Presne toto sa od nás očakáva a my sme na to hrdí!


  Jozef Rucek (Vedúci tímu)


  Náš tím: Software Release Engineering

  Sme najstaršie oddelenie servisnej vetvy, vďaka čomu sme už boli Software Support aj Release Management, až sa z nás napokon stal SW Release Engineering. Jedno sa však ani s rôznymi oficiálnymi názvami nemení. Ak si tester, developer, architekt či iný kolega nevie dať rady s našimi zariadeniami, pomoc obvykle hľadá práve u nás, familiárne prezývaných „supporťákov“.

  Čo robíme

  Integrujeme a konfigurujeme.
  Spájame samostatne nefunkčné hardvérové a softvérové moduly do celku, ktorý privedie nehybný kus železa k životu.

  Spravujeme a archivujeme.
  Aby sa jednotlivé softvérové verzie a balíčky nestratili a rozumne na seba nadväzovali.

  Podporujeme:
  developerov, keď sa softvér z ich simulácie prvýkrát stretne s hardvérom.
  - testerov, keď potrebujú mať pred testom kvality pripravené kompletné zákaznícke prostredie od automatov až po back office systém.
  - service desk, keď problémy zo živého prostredia presahujú ich možnosti. Všetkých ostatných, ktorí potrebujú našu pomoc.

  Vyšetrujeme.
  Prečo automat neakceptuje bankovky? Ako sa konfiguruje tento typ platobného terminálu? Kedy má tlačiareň odstrihnúť lístok? Na všetky tieto hádanky každodenne v debugovacích logoch hľadáme a nachádzame odpovede.

  Čarujeme.
  Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní! Presne toto sa od nás očakáva a my sme na to hrdí. Uvedomujeme si totiž dôležitosť svojej práce, pretože ak niečo nezvládneme my, pravdepodobne to nezvládne už nikto, a to je pre ďalší vývoj projektu neprípustné.

  Nasadzujeme a dokumentujeme.
  Hotový softvérový release zdokumentujeme a postaráme sa o jeho dodávku na otestovanie a nasadenie u zákazníka.

  Sme tím, v ktorom keď požiadaš o pomoc, dostaneš ju.
  Po práci si spolu radi zájdeme do kina, na večeru, bowling alebo strávime víkend na chate.


  Spoznaj nášho šéfa

  “Do spoločnosti Scheidt & Bachmann som nastúpil v roku 2015 po 10 rokoch pôsobenia vo verejnej správe, takže to pre mňa bol naozaj veľký krok do neznáma. Netušil som, čo ma v súkromnom sektore čaká, a tak moje prekvapenie z rodinnej atmosféry i celkovej firemnej kultúry, ktorá v spoločnosti vládne, bolo naozaj veľké. Svoje rozhodnutie som do dnešného dňa nielenže neoľutoval, ale považujem ho za jedno z najlepších.“

  Jozef Rucek
  (vedúci tímu)


  S čím pracujeme

  Pracujeme s hardvérom, ktorý nikde inde nenájdeš. Konfigurujeme samoobslužný Ticket Vending Machine veľký ako skriňa, ale aj brány pre prístup do metra, handheldy, či validátory cestovných lístkov. Pracujeme so softvérom a firmvérom pre tlačiarne, bankovkové a mincové validátory, bezhotovostné terminály, dotykové obrazovky i smartcard čítačky.

  Ak teda rád pracuješ so softvérom, ale nebojíš sa ani „železa“ a výziev spojených s jeho konfiguráciou, určite sa ti u nás bude páčiť.


  Naše technológie


  Poď k nám

  Zaujali sme ťa? Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

  Zisti, koho hľadáme


  Späť