• Práca je mojím revírom a MOJE TEMPO JE NEBEZPEČNÉ.


  Danka Likavčanová (Senior Problem Manager)


  Incident Management

  Hráš na gitare, pingpong, volejbal, futbal, bedminton, golf, laser game, plošinovky alebo niekomu na nervy? Si single alebo so záväzkami, blondína, plešatý, brunet alebo fúzatý so zostrihom na Hamšíka? Chodievaš do kina, na koncerty, grilovať alebo hodiny tráviš v garáži? Tancuješ, varíš, beháš, chodíš po horách alebo len tak? Prerábaš starý dom, prípadne staviaš nový?

  V prípade aspoň jednej kladnej odpovede tu nájdeš svoju spriaznenú dušu.

  Čo robíme

  Vraciame do normálneho stavu všetko, čo sa z neho vymyká. Čím skôr, tým lepšie. Cieľom je cestujúci, ktorý nečaká v rade na lístky pred zablokovanou bránou v metre alebo vo dverách autobusu.

  Od ôsmej do osemnástej – v pondelok až piatok – u nás vždy niekoho nájdeš. Juraj je tu väčšinou už pred siedmou. O deviatej si na stand-up-e  každý preráta lístočky ako dôkaz včerajšej záchrany sveta. Vyriešené hodí do koša a nové nalepí na našu „Kanbanku“. Perpetuum mobile.

  Tvojou pridanou hodnotou bude ochota naučiť sa opraviť, reštartovať, nastaviť, analyzovať desaťtisíc monitorovaných servisov na stovkách serverov a tisíckach zariadení od Splitu, cez Londýn, až po Ottawu.

  Ver nám, že u nás budeš v strehu a budeš to mať rád.


  Problem management

  Máš rád pomelo? Ak áno, tak si náš človek. Ak nám ho sem-tam kúpiš, olúpeš a naservíruješ na tanier vedľa klávesnice, tak ťa budeme mať aj celkom radi. Pričom platí: čím viac pomela, tým viac sa nám budeš páčiť.

  Čo robíme

  Občas sa problémy objavia nečakane – inak to nejde! Najviac záhad nám spôsobuje „Samo Sato“. Problém môže byť v čomkoľvek medzi serverom a klientom alebo zariadením.

  Procesy, servery, nastavenia, databáza, Windows, Linux, Java, sieťová infraštruktúra, hardvér, komunikácia – všade tu, deň čo deň hľadáme riešenia na problémy, pre ktoré momentálne neexistuje trvalé riešenie.


  Naše technológie


  Spoznaj našich kolegov

  „Vraj, práca je mojím revírom. Takto si ma kolegovia doberajú. Moje tempo je veľmi nebezpečné. Pracujem od svitu do mrku. Avšak skúsili by mi povedať ináč ako Danka. Na meno Daniela nereagujem, a ak hej, tak po nich s úsmevom čosi hodím. Ale ináč som v pohode. Keď sú na mňa dobrí, tak sa na nich aj usmejem. Mojou láskou je dodržiavanie procesov.“

  Danka Likavčanová
  (Problem Management)


  Kde nás nájdeš

  V IT centre na Priemyselnej ulici v Žiline nájdeš našu priestrannú a presvetlenú kanceláriu na druhom poschodí. Nikdy v nej nechýbajú sladkosti na dobitie energie. Kuchynku máme hneď vedľa a do kantíny na obed stačí zbehnúť na prízemie.


  Poď k nám

  Chceš mať 100 % employee friendly zamestnávateľa?
  Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

  Zisti, koho hľadáme


  Späť