Náš tím: Back Office Operations

Sme BOO, ale neboj sa. V tíme sme desiati: Janči, Roman, Ľubo, Maroš, Martin, Ján, Dávid, Tomáš, Laco a Robo. Sme za každú srandu a s nami sa určite naučíš používať klávesovú skratku ⊞ Win + L. S vekovým priemerom 35 rokov sme ešte mladí, ale už skúsení.

Ako u nás vyzerá bežný pracovný deň? Kto nepríde až na 9:00, lebo aj to môžeš, si dá spoločný ranný kávo-čaj, pri ktorom predebatí veci pracovné aj súkromné. Občas si niekde skočíme po radu alebo nejakú rozdáme. Absolvujeme videokonferenciu alebo telefonát s niekým z iného tímu, z inej krajiny či iného kontinentu a precvičíme si angličtinu.

Kto má odrobené, môže ostatným o 15:00 zamávať a smutne odísť s vedomím, že najlepšia časť dňa sa pre neho končí. Občas si deň predĺžime na biliarde, bowlingu alebo motokárach. Pravidelne organizujeme hudobné piatky, kedy hráš z notebooku to, čo ostatným najviac lezie na nervy.

Čo robíme

Chceš si kúpiť lístok na hromadnú dopravu vo Viedni, Londýne, New Yorku alebo Toronte? Bez nás to nepôjde. Vieme presne ako nakonfigurovať, to čo zákazník chcel a architekt nakreslil. Nainštalujeme a nastavíme z malých kúskov softvéru od našich šikovných developerov veľké veci. A hlavne funkčné. Nová fíčura? Nie je problém, urobíme update. Nový server? Nie je problém, premigrujeme.

Inštalujeme a spravujeme Scheidt & Bachmann softvér pre zákazníkov s jedným aj sto servermi - nech ide o developerské, testovacie alebo produkčné prostredie.


Spoznaj nášho šéfa

„Do Scheidt & Bachmann som nastúpil v roku 2014 na oddelenie Field Devices. Pri rozširovaní nemeckého Back Office tímu som sa stal ako prvý zo Žiliny jeho súčasťou. Ako rástla potreba po Back Office supporte, tak rástol aj náš počet v Žiline, až sme vytvorili samostatný žilinský tím, ktorý vediem. Do práce sa teším kvôli jej rozmanitosti a výbornej atmosfére, ktorá v tíme vládne.“

Róbert Čech
(vedúci tímu)


S čím pracujeme

V rámci agilných techník používame KANBAN, ktorý sa na náš typ práce hodí najlepšie. Pracujeme s Windows servermi rovnako aj s Oracle, Linux OS, takže sme kamaráti aj s Putty alebo WinSCP. Inštaláciu a nastavenie schém a tabuliek v Oracle Database zvládneme ľavou zadnou. Nakonfigurovať Oracle klienta tiež nie je žiadny problém.

Aby mal zákazník kam zavesiť web, rozbeháme mu Apache Tomcat, Wildfly alebo oba programy zároveň. Ak treba prelúskať logy, tak lúskame. Ak včera funkčný systém dnes nejde, fixujeme a nepátrame, veď na ňom „nikto nič nemenil“.


Poď k nám

Zaujali sme ťa? Pozri sa, či hľadáme práve teba a pošli nám svoj životopis:

Zisti, koho hľadáme


Späť