• banner FareGo

O nás

Na Slovensku pôsobí spoločnosť Scheidt & Bachmann od roku 1995. Celá firma mala vtedy len pár zamestnancov a naše oddelenie na Slovensku neexistovalo. Záujem o naše produkty v zahraničí odvtedy prudko narástol a nové projekty aj zákazníci stále pribúdajú. Nároky na kvalitný softvér popritom stúpajú. Vďaka tomu je dnes naše oddelenie najväčšie a zároveň najrýchlejšie rastúce v rámci celého koncernu. Naše pobočky nájdete v Európe aj v Severnej Amerike.

Čo robíme na Slovensku?

Na Slovensku tvoríme softvér pre naše produkty FareGo a poskytujeme pre ne podporu a servis. Vďaka vysokému počtu objednávok a rastúcim potrebám na kvalitný softvér sme v roku 2015 otvorili novú pobočku. Preto nás okrem Žiliny nájdete aj v Bratislave a od roku 2023 aj v Košiciach.

3 mestá – 1 tím

Sme najväčšou softvérovou divíziou Scheidt & Bachmann Slovensko. Je nás už viac ako 250. Sídlime síce v dvoch mestách, ale tvoríme jeden tím ľudí, jeden celok, ktorý komunikuje a spolupracuje na dennej báze. Je preto jedno, v ktorej lokalite kto pracuje. Stále je a bude súčasťou jedného veľkého tímu.


Hľadáš dobrý tím?

Spoznaj náš tím a staň sa jeho súčasťou.

Vyber si svoj tím


Späť