Oslava MDD na spôsob Scheidt & Bachmann

  - Celofiremné-správy

  Sviatok najmenších členov našej firemnej rodiny sa u nás teší veľkej obľube. Tento rok sa na ňom stretlo viac ako 500 malých a veľkých účastníkov, čím sme prekonali rekord z predchádzajúcich rokov.

  Priestranný areál našej výroby v Bytči, ktorému dominuje futbalové ihrisko, je priam predurčený na konanie obľúbeného rodinného podujatia. V nedeľu 4. 6. čakalo na deti zamestnancov množstvo atrakcií. Každý si medzi nimi našiel aj niečo pre seba.

  Pestrý program pre všetky deti

  Tí najmladší našli svoje miesto v detskom kútiku, kde sa mohli pohrať s rôznymi hračkami. Tí väčší si mohli aj niečo nakresliť. Pre milovníkov dvoch kolies bola pripravená detská autoškola s kolobežkami a odrážadlami. Inštruktori si s deťmi prešli celý okruh, vysvetlili im význam dopravných značiek a potom nasledovali praktické skúšky. Deti museli dať prednosť chodcom na priechode pre chodcov, vyskúšať si jazdu na kruhovom objazde či dodržiavať prikázaný smer jazdy. Za úspešné absolvovanie celého okruhu si domov odniesli detský vodičský preukaz.

  Futbalové ihrisko bolo vyhradené pre 10 disciplín, ktoré preverili športové zručnosti detí. Prípadne ich naučili, ako správne športovať. Deti si vyskúšali rôzne prekážkové dráhy, dvíhanie činky, skákanie vo vreci, kopanie gólov, strieľanie z obrovského praku či skákanie na švihadle. Za splnenie všetkých disciplín boli odmenení diplomom. A kto nebol ešte unavený, mohol sa dosýta vyskákať na skákacích hradoch.

  Komu sa nechcelo športovať mohol sa premeniť na rozprávkovú bytosť. Stačili na to farbičky a 10 minút sedenia v stánku s maľovaním tváre. Alebo si deti mohli urobiť fotku s rozprávkovými postavičkami Mickey a Minnie, ktorí tiež zavítali na naše podujatie a robili deťom radosť. Kynologické vystúpenie si pre účastníkov pripravila naša kolegyňa Martina z výroby. Počas neho predstavila rôzne psie akrobatické kúsky so svojím štvornohým parťákom, za čo si od prítomných vyslúžila veľký potlesk.

  Pozrieť nás prišli aj dobrovoľní hasiči. Deti sa s nimi mohli porozprávať a omrknúť aj ich vozidlá a techniku. Na záver podujatia pre deti pripravili úžasnú penovú show, po ktorej síce žiadne dieťa neostalo suché, ale detská radosť zaplavila celý areál.

  A po úžasnom dni plnom zážitkov všetkým dobre padlo aj občerstvenie, v ktorom nechýbala cukrová vata, palacinky či ovocie pre deťúrence a guláš s cigánskou pre ich rodičov.

  Takto vyzeral náš úžasný Deň zážitkov!


  Späť