Stellwerkstechnik

 

Elektronické stavadlo ZSB 2000 – zaručená bezpečnosť

Už od začiatku vzniku železničnej dopravy patria vlaky k najbezpečnejším dopravným prostriedkom. Pre spoľahlivé zabezpečenie železničných tratí zohráva zabezpečovacia technika, a obzvlášť elektronické stavadlo, kľúčovú úlohu. Elektronické stavadlo ZSB 2000 kontroluje elektronické zariadenia ako napríklad:

  • LED signálne zariadenie pre železničné návestidlá (kombinované, hlavné, predzvesti, viacdielne, posunové návestidlá,  ...),
  • univerzálna bodová matrica pre prídavné návestidlá,
  • počítadlo náprav AZSB 300.

Komponenty nášho elektronického stavadla ponúkajú aj napriek mimoriadne kompaktnej konštrukcii všetko, čo je nutné pre modernú prevádzku železničnej zabezpečovacej techniky.

Stavadlo od Scheidt & Bachmann – nízkonákladové riešenie

Jasné oddelenie hardvéru a softvéru a ich modulárnosť predstavujú flexibilné a nízkonákladové riešenie, ktoré možno uplatniť ako na hlavných, tak aj vedľajších tratiach v rámci Integrovaného elektronického kontrolného centra (IEKC).

Pridaná hodnota elektronického stavadla

Popri hlavných funkciách kontroly a dohľadu nad pohybom vlakov je možné prostredníctvom železničných konceptov prevádzkovať aj ďalšie, nie typicky zabezpečovacie činnosti (napr. informovanie cestujúcich, ohrev výhybiek, ozvučenie či osvetlenie nástupíšť atď.)

Prospekt o elektronickom stavadle

Kontakt na nás

Tel.: +421 41 5060 111
Fax: +421 41 5060 118

Poslať email

 

Materská spoločnosť:

Tel.: +49 2166 266-1296
Fax: +49 2166 266-475

Kontaktný formulár | Email