História a zameranie divízie

Oddelenie systémov vybavenia cestujúcich je svetovým lídrom v oblasti technológií vybavenia cestujúcich. Už od roku 1978 realizujeme flexibilné riešenia, ktoré vychádzajú v ústrety individuálnym nárokom lokálneho a regionálneho podnikania v oblasti prepravy osôb.

Vďaka mnohoročným skúsenostiam na medzinárodnom trhu, pomocou osvedčenej organizácie a solídneho finančného manažmentu, sme pre Vás spoľahlivým partnerom. Prostredníctvom systému FareGo Vám ponúkame prvotriedne portfólio obsahujúce inovatívny hardvér, modulárny softvér a servis, čo nám umožňuje poskytnúť širokú flexibilitu pri návrhu Vášho systému vybavenia cestujúcich.

Miliardy lístkov si vyžadujú systém – FareGo

Firma Scheidt & Bachmann ponúka v oblasti systémov vybavenia cestujúcich širokú škálu produktov rôzneho technického vybavenia podľa požiadaviek zákazníka. Táto oblasť pokrýva moderné, komplexné systémy vybavenia cestujúcich mestskej, prímestskej a metropolitnej dopravy so zariadeniami pre tlač a kódovanie cestovných lístkov. Stredobodom produkcie firmy sa aktuálne stáva nasadzovanie systémov založených na bezkontaktných čipových kartách, tzv. Smart Card.

Portfólio produktov tvoria:

Medzi najdôležitejšie projekty firmy Scheidt & Bachmann patria zákazky pre spoločnosti Deutsche Bahn AG s cca. 3700 inštalovanými automatmi na predaj cestovných lístkov, Stuttgart Strassenbahn, Stadtwerke München, Long Island Railroad a Metro North Commuter Railroad v New Yorku, metro Kopenhagen a MBTA Boston s rôznymi typmi automatov na predaj cestovných lístkov pre verejnú dopravu.

Kontakt na nás

Tel.: +421 41 5060-111
Fax: +421 41 5060-118

Poslať email

 

Materská spoločnosť:

Tel.: +49 2166 266-343
Fax.: +49 2166 266-699

Kontaktný formulár | Email