Riadenie čerpacej stanice od A po Z

Kompletné riešenia pre plynulú prevádzku čerpacej stanice

Spoločnosť Scheidt & Bachmann je popredný dodávateľ automatických systémov (POS, BOS, FCC) pre čerpacie stanice v Nemecku a významný európsky predajca systémových riešení. Pre Vašu čerpaciu stanicu Vám ponúkame kompletnú paletu produktov. Naša odbornosť vychádza z 80-ročnej pôsobnosti v oblasti čerpacích staníc.

V spoločnosti Scheidt & Bachmann dostanete komplexný balík z jednej ruky. Od riadiacich systémov cez čerpacie stojany až po platobné automaty a služby Vám ponúkame rozsiahle, integrované riešenia, ktoré umožňujú na Vašej čerpacej stanici zvýšiť predaj a posilňujú Vašu značku. Naše inovatívne riešenia zároveň prispievajú k lojalite zákazníkov.

Nami ponúkaným systémom pre sieťové riadenie (Network Management System) získavate možnosť kontrolovať a riadiť svoju sieť čerpacích staníc z jedného centrálneho miesta. Tým máte k dispozícii všetky informácie o svojich staniciach z prvej ruky bez toho, aby ste sa museli osobne dostaviť na miesto kontroly.

Scheidt & Bachmann ponúka systémové riešenia a služby vo viac ako 60 krajinách.

Dôverujte kvalite značky „Made in Germany“ pri maximálnej miere použiteľnosti a minimálnom TCO (Total Cost of Ownership – celkové náklady vlastníctva).

Produkty

Získajte viac informácií o našich inovatívnych produktoch v nasledujúcich oblastiach:

Sieťový manažment

Riadenie čerpacích staníc

Platba v exteriéri

Čerpacie stojany

Digitálna reklama na Vašich staniciach

Kontaktujte nás

Tel.: +421 41 5060-111
Fax: +421 41 5060-118

Poslať email

 

Materská spoločnosť:
Tel.: +49 2166 266-321
Fax: +49 2166 266-341

Kontaktný formulár | E-Mail